CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Automatizace domácnosti

Získejte od svého domova vše, co jste si kdy přáli. Automatizace domácnosti je jako užitečný pomocník, který je vždy připraven vám dopřát více pohodlí, bezpečí, ale i úspor na energiích.

 

Chytrá domácnost přináší řadu benefitů

 

Užívejte si více pohodlí, bezpečí a úspor času i peněz. To vše vám přinese automatizace domácnosti. Všechny kompatibilní prvky své domácnosti jednoduše propojíte do uceleného celku a budete je mít doslova pod palcem, a to i z práce či dovolené.

 

Svou chytrou domácnost můžete ovládat pomocí dálkového nebo nástěnného ovladače, chytrého telefonu, tabletu a počítače. Oblíbenou volbou jsou také hlasoví asistenti nebo spouštění vámi nastavených scénářů prostřednictvím chytrých hodinek.

 

 

 

 

Chytré ovládání stínění

 

Automaticky ovládané stínění vám může v zimě ušetřit peníze za vytápění a v létě zabrání přehřívání interiéru. A zatímco si užíváte svou dovolenou, váš domov se „tváří", že je někdo doma. Odradí tak potenciální zloděje. Žaluzie se zatahují a vytahují, světla rozsvěcují a zhasínají...

 

Každé ráno se vaše žaluzie a rolety samy vytáhnou a vpustí dovnitř sluneční paprsky. A večer se zase samy zatáhnou před nevítanými pohledy zvenčí.

 

 

 

 

Ovládejte vjezdové brány a garážová vrata

 

Také vás obtěžuje neustále vystupovat z auta, abyste před sebou otevřeli a za sebou zavřeli vrata a brány? Zapojte svá garážová vrata a vjezdové brány do chytré domácnosti a do garáže se dostanete i za vydatného deště suchou nohou.

 

 

 

Systém TaHoma® switch

 

Přejete si mít pod palcem všechny kompatibilní prvky domácnosti? Komplexním řešením automatizace domácnosti je systém TaHoma® switch, který vám propojí žaluzie, rolety, markýzy, garážová vrata, vjezdové brány, ale i osvětlení, topení a produkty zabezpečení do jednoho celku. Všechny připojené části své domácnosti můžete ovládat a kontrolovat odkudkoliv na dálku.

 

 

 

Aplikace Connexoon

 

Nebo si pro začátek přejete ovládat třeba jen stínění jako venkovní a vnitřní žaluzie, rolety, screeny a závěsy? Pak vám doporučíme aplikaci pro váš chytrý telefon Connexoon Window.

 

Vjezdové brány a garážová vrata vám zase umožní ovládat aplikace Connexoon Access. A příjemné prostředí na terase vykouzlíte díky Connexoon Terrace. Jedním kliknutím se zatáhne markýza, rozsvítí se tlumené osvětlení a rozezvučí se vaše oblíbená hudba. Zvolit si můžete jednu, nebo dvě aplikace najednou.


Jak fungují scénáře?

 

Vaše domácnost se může ovládat sama přesně podle vašeho přání. Jak na to? Vytvořte si v systémech Connexoon nebo TaHoma® switch vlastní scénáře. Například při vašem příjezdu domů se otevře vjezdová brána i garážová vrata, vypne se alarm, rozsvítí vybraná světla v domě, stínění se nastaví na požadovanou polohu a za vámi se zase brána a vrata zavřou.

 

Opatřete své prvky domácnosti také promyšlenými čidly. Sluneční čidlo ochrání váš interiér před přehříváním, větrné čidlo zase vaši markýzu před poškozením nápory v

 

 
 
 
 

Raimund s.r.o.

Příčná 439

538 43 Třemošnice

 
 

Tel.: +420 777 661 497

+420 777 161 497

E-mail: b.raimund@seznam.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 777 661 497
     
  b.raimund@seznam.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT